choreograf, reżyser

Karierę zaczynał od tańca ulicznego. Później tworzył choreografię do teledysków i widowisk telewizyjnych. Pierwszym jego sukcesem teatralnym była choreografia „West Side Story” w Teatrze Muzycznym w Gdyni w 1992 roku, potem kolejne spektakle pokazywane w Polsce i Europie m.in.: „Hair”, „Szachy”, „Dracula”. Wielokrotnie tworzył choreografie do spektakli Przeglądu Piosenki Aktorskiej m. in: „Ballady Morderców” i słynny „Kombinat”. Jest twórcą pierwszego polskiego show tanecznego „Opentaniec,” stworzył choreografię do filmu fabularnego „Mięso” i  „Ubu Król” w reż. Piotra Szulkina. Współreżyserował „Jesus Christ Superstar” i „Chicago”.

Autor i reżyser hip-hopowego projektu teatralnego „12 ławek”, spektaklu „Chodnik 05”, wystawianego w opuszczonej zabrzańskiej kopalni. W 2006 roku w ramach krakowskiego festiwalu Sacrum-Profanum wyreżyserował i stworzył choreografię widowiska „Carmen TV” według opery Bizeta. Laureat wielu nagród, m.in. za choreografię do „West Side Story”, „Snu nocy letniej” w Teatrze Muzycznym w Gdyni, „Opentańca”, „12 ławek” oraz Złotej Maski za choreografię do „Footloose”.

W CAPITOLU stworzył choreografię i wyreżyserował spektakl „Swing! Duke Ellington Show” (2008), jest autorem choreografii do „Mistrza i Małgorzaty” w reż. Wojciecha Kościelniaka (2013).