Z radością informujemy, że płyta CD z muzyką ze spektaklu "Mistrz i Małgorzata" wreszcie jest gotowa. Wydało ją wrocławskie wydawnictwo Luna Music, jest na niej 21 utworów - piosenki i utwory instrumentalne, od uwertury, nawiązującej do muzycznej awangardy rosyjskiej pierwszej połowy XX wieku, przez jazzowe szaleństwa literatów i kucharzy w restauracji Gribojedowa, przejmującą Litanię na Golgocie, czy dramatyczny song Friedy. Muzykę napisał Piotr Dziubek, słowa piosenek - Rafał Dziwisz. Sesje nagraniowe miały miejsce w Teatrze Muzycznym Capitol.

"Mistrz i Małgorzata" w reż. Wojciecha Kościelniaka miał premierę na otwarcie teatru 28 września 2013 roku.

Płytę można kupić m.in. w naszym teatralnym sklepiku już od 27 lutego - w cenie 28 złotych.

1 marca przywitamy w teatrze 20-tysięcznego widza spektaklu "Mistrz i Małgorzata" i zagramy "Mistrza" po raz 30. - jak wszystkie poprzednie spektakle, przy 100-procentowej frekwencji.

Terminy rozpoczęcia sprzedaży biletów na kolejne spektakle anonsujemy z wyprzedzeniem, ostatnio 2,5 tysiąca biletów na kwietniowe przedstawienia "Mistrza" rozeszło się w 29 minut.

teatr wrocław capitol muzyczny mistrz i małgorzata płyta

"Gribojedow" - śpiewają Agnieszka Oryńska-Lesicka, Adrian Kąca, Tomasz Sztonyk, Maciej Maciejewski, Tomasz Leszczyński, chór
"Jazzband" - śpiewa Emose Uhunmwangho i chór