Dzięki nowemu miejskiemu programowi Kod Kultury Miasta można korzystać z kultury podwójnie. Kupując bilety wstępu do teatrów i muzeów zbiera się punkty, które można zamienić na kolejne wejściówki. Skaner kodów dostępny jest także u nas w kasie teatru. Zapraszamy!

Tutaj znajdziesz więcej informacji o Kodzie Kultury: http://www.wroclaw.pl/kod-kultury/

Kod Kultury Miasta to program, dzięki któremu korzystając z bogatej oferty kulturalnej Wrocławia, otrzymujesz atrakcyjne nagrody. Kod Kultury Miasta, zapisany w postaci kodu QR, znajduje się na karcie lub w aplikacji na smartfony. Każdy otrzymuje unikatowy kod, dzięki któremu może gromadzić punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody.

Jak zbierać punkty i odbierać nagrody? To proste:
Odbierz kartę w miejscu biorącym udział w programie, lub pobierz ją na swój smartfon. Aplikacja jest dostępna zarówno dla użytkowników systemu iOS jak i Android.
Gdy odwiedzisz instytucję biorącą udział w programie, zbliż kod QR znajdujący się na karcie lub w aplikacji do czytnika. Punkty automatycznie zostaną zapisane na Twoim koncie.
Liczbę zgromadzonych punktów sprawdzisz rejestrując się na stronie www lub w aplikacji.
W dowolnym momencie wymieniaj punkty na nagrody. W instytucjach kultury uczestniczących w programie wystarczy pokazać kartę lub kod QR na smartfonie. Czytnik pokaże ile mamy punktów i poinformuje obsługę o możliwości przyznania nagrody.
Karta, aplikacja oraz korzystanie z systemu są całkowicie bezpłatne.

Kod Kultury Miasta to także doskonałe źródło informacji o tym, co dzieje się we Wrocławiu. W aplikacji i na stronie www zapoznasz się z ofertą kulturalną miasta i sprawdzisz, gdzie odbywa się wydarzenie, które Cię interesuje.

Kod Kultury Miasta to program unikatowy w skali kraju i warto z niego aktywnie korzystać, bo im częściej będziesz w teatrze czy muzeum, tym więcej otrzymasz biletów na kolejne wydarzenia.

kod kultury